Yeni tasarıma geçiyoruz!!

Başla

Site Kuralları

 • Outdoor Organizer web sitesi üzerinden yalnızca doğada yapılan sporları düzenleyebilirsiniz.
 • Outdoor Organizer doğa sporları organizasyonları içindeki ekiplerin organize çalışması için ortak platformdur. Site üzerinde tutulan bilgi ve belgelerin her tür sorumluluğu hesap sahibine aittir. Hesap sahibinin yapması gereken yasal sorumluluk kapsamında ki hiçbir konuda Outdoor Organizer referasn gösterilemez.

  Örneğin:

  Site üzerinden kurumsal olarak açılan hesaplardan, beyan esaslı "resmi kurum" olduğunu gösteren evrakını yayınlaması istenmektedir. Tüm doğa sporlarına hitap ettiğimiz için sitenin bu belgenin doğruluğunu resmi kaynaklardan teyit etme imkanı yoktur. Aynı şekilde kişisel hesaplar üzerinden girilen bilgi ve belgeler içinde bu geçerlidir.

  Kişinin kulüp üyeliğinin Outdoor Organizer üzerinden onaylanması yasal olarak kulübe üye olduğunu göstermez. Kişi üyelik evraklarını ıslak imzalı olarak kulübe teslim etmelidir. Aynı şekilde kulüpte bu evrakları kayıt altına almakla yükümlüdür.

  Bunlar gibi yasal sorumluluk kapsamına gire hiçbir konuda Outdoor Organizer referans gösterilemez.

 • Outdoor Organizer üzerinden düzenlenen etkinliklerin her türlü sorumluluğu etkinlik sahibine aittir. Oluşacak maduriyetlerden etkinlik sahibi sorumludur.
 • Site üzerinde bulunan tüm bilgiler beyan esaslıdır. Bu bilgilerin yanlış beyanından dolayı doğacak sorunlardan Outdoor Organizer sorumlu değildir.
 • Outdoor Organizer' da üyelik açmış hesap sahipleri siteye giriş yaptıkları ortamlarda tüm güvenlik önlemlerini aldığını garanti eder. Kişisel kullanımdan dolayı oluşacak maduriyetlerden Outdoor Organizer sorumlu değildir.
 • Yanlış beyan edilen bilgi tespit edildiğinde araştırma yapılır ve üyelik iptal edilebilir.
 • Outdoor Organizer' a kayıt olduğunuzda bu sözleşmeyi okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.
 • Outdoor Organizer'ın yukarıda ki kurallarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Copyright © outdoororganizer.com 2018